Pomagam i wpłacam

Śniadanie Wielkanocne

15 kwietnia 2014

 

Dla małych pacjentów, którzy Święta Wielkanocne będą musieli spędzić w Klinice, a także dla wszystkich dzieci, obecnych w szpitalu, ich rodziców oraz dla całego personelu, zorganizowane zostało tradycyjne śniadanie wielkanocne. Rozpoczęło się ono przemówieniem Pani prof. Chybickiej oraz Prezes Zarządu Fundacji – Agnieszki Aleksandrowicz, po czym nastąpiła krótka modlitwa zainicjowana przez kapelana szpitalnego – ojca Krystiana. Nie zabrakło też uroczych występów podopiecznych Fundacji, którzy zaprezentowali wielkanocne piosenki i wierszyki.

Na stole pojawiły się tradycyjne potrawy: jajka, wędliny, babki i serniki, a dla każdego dziecka Fundacja w porozumieniu z Zajączkiem przygotowała świąteczne upominki.

 

Naszym Podopiecznym, ich rodzicom i bliskim, a także wszystkim Przyjaciołom Fundacja życzy pogodnych i Świąt Wielkanocnych wypełnionych nadzieją budzącej się do życia wiosny.

 

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam