Pomagam i wpłacam

Sukces Akcji “Podaruj Prezent” – dziękujemy!

30 grudnia 2022

Po raz kolejny akcja społeczna “Podaruj Prezent na Święta” spotkała się z ogromnym odzewem w całej Polsce. Udało Wam się przekazać ponad 1000 prezentów!

Dziękujemy Wam za to – licznym indywidualnym darczyńcom, instytucjom, firmom, wydawnictwom, uczelniom, szkołom, przedszkolom, instytucjom, stowarzyszeniom, gminom, wioskom, a nawet całym miastom za to, że po raz kolejny postanowiliście tak hojnie wesprzeć dzieci i nastolatków z chorobą nowotworową.

Za sprawą naszej Akcji i Waszej empatii chore onkologicznie dzieci dowiedziały się, że mają Przyjaciół w całej Polsce. Wasz gest na pewno doda im sił!

Pozostałe aktualności

27 września 2023

85 000 zł dzięki akcji “Biegam Dobrze”

Blisko 100 charytatywnych biegaczy w trzech biegach: 45. Nationale Nederlanden Maratonie Warszawskim, Nice To Fit You - Warszawskiej Dysze i Bridgestone Sztafecie Maratońskiej uzbierało dla nas aż 85 000 zł!

27 września 2023

Osiągnęliśmy 100% wyzwania Artgeist!

Zaledwie 5 dni 12 300 uczestników RakReatonu potrzebowało, aby osiągnąć dodatkowe 400 tysięcy kilometrów dla dzieci z chorobą nowotworową.

21 września 2023

Firma Artgeist – nowy Partner RakReatonu i nowy cel wyzwania!

Miło nam poinformować, że firma Artgeist została trzecim Partnerem tegorocznej edycji RakReatonu. Dzięki czemu mamy przed sobą nowe cel. Jeśli do końca września uda nam się ubierać jeszcze 400 tysięcy kilometrów, wówczas artgeist przekaże dodatkowe 40 tysięcy złotych na wsparcie dzieci z nowotworami.   

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Przekaż 1,5% podatku