Wirtualna Klinika już działa!

27 stycznia 2010

21 stycznia br. w Patio Domu Dochodowego przy Placu Trzech Krzyży 3 w Warszawie odbył się koktajl charytatywny na rzecz budowy Kliniki Przylądek Nadziei – nowej siedziby Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej Akademii Medycznej we Wrocławiu.  Podczas spotkania, w którym uczestniczyli przedstawiciele mediów i świata biznesu, zaprezentowany został pierwszy w Polsce, nowatorski projekt budowy wirtualnej kliniki www.wirtualna-klinika.pl . Gospodarzami  byli Fundacja „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową” oraz Prof. dr hab. Alicja Chybicka, kierownik tej niezwykłej placówki medycznej.

Inicjatywa budowy wirtualnej kliniki (www.wirtualna-klinika.pl)  polega na  sprzedaży wirtualnych cegiełek i sprzętów w systemie płatności online.  Internauci mogą dokonać zakupu konkretnych cegieł czy elementów wyposażenia- od zabawek dla dzieci, po system monitoringu budynku. Wybór przedmiotów jest szeroki, dostosowany do różnych możliwości finansowych kupujących. Projekt jest realizowany etapami. W pierwszym etapie wraz z internautami  organizatorzy chcą zbudować recepcję  Kliniki Przylądek Nadziei.

Formuła projektu jest interaktywna i celowa. Poprzez wirtualną budowę, internauci nie tylko angażują się w projekt, ale i na bieżąco widzą efekty tego zaangażowania. System odznacza kto jest nabywcą danego przedmiotu lub cegiełki.  W ramach rozwoju projektu, będą powstawać  kolejne pomieszczenia i piętra placówki.

 

 

Zapraszamy do kupna przedmiotów na stronie www.wirtualna-klinika.pl !!

Pozostałe aktualności

13 lutego 2020

1 procent podatku od rolników [Poradnik Podatnika]

Skorzystanie z możliwości przekazania 1% jest jednak banalnie proste. Nie trzeba wypełniać całego PIT-a, wystarczy tylko złożyć formularz PIT-0P, umieścić na nim numer KRS organizacji pożytku publicznego (OPP), ewentualnie dopisać cel szczegółowy.

6 lutego 2020

Przyjaciele z Ticketmaster Polska przekazali ogromną kwotę na leczenie dzieci

Kolejne FENOMENALNE wieści od naszych przylądkowych Przyjaciół! Firma Ticketmaster Polska, którą znacie z dystrybucji biletów na największe wydarzenia kulturalne w Polsce, będzie pomagać dzieciom z Przylądka Nadziei przez kolejny rok!

5 lutego 2020

Noworoczne spotkanie prawników, aukcja sztuki i pomoc dla dzieci chorych na raka

Wspaniały gest i wielkie serca organizatorów Spotkania Noworocznego „Law&Art”. Zorganizowana tego wieczora licytacja dzieł sztuki przyniosła aż 13 tysięcy złotych na pomoc dla małych pacjentów kliniki onkologicznej Przylądek Nadziei!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!