Pomagam i wpłacam

Wirtualna Klinika już działa!

27 stycznia 2010

21 stycznia br. w Patio Domu Dochodowego przy Placu Trzech Krzyży 3 w Warszawie odbył się koktajl charytatywny na rzecz budowy Kliniki Przylądek Nadziei – nowej siedziby Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej Akademii Medycznej we Wrocławiu.  Podczas spotkania, w którym uczestniczyli przedstawiciele mediów i świata biznesu, zaprezentowany został pierwszy w Polsce, nowatorski projekt budowy wirtualnej kliniki www.wirtualna-klinika.pl . Gospodarzami  byli Fundacja „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową” oraz Prof. dr hab. Alicja Chybicka, kierownik tej niezwykłej placówki medycznej.

Inicjatywa budowy wirtualnej kliniki (www.wirtualna-klinika.pl)  polega na  sprzedaży wirtualnych cegiełek i sprzętów w systemie płatności online.  Internauci mogą dokonać zakupu konkretnych cegieł czy elementów wyposażenia- od zabawek dla dzieci, po system monitoringu budynku. Wybór przedmiotów jest szeroki, dostosowany do różnych możliwości finansowych kupujących. Projekt jest realizowany etapami. W pierwszym etapie wraz z internautami  organizatorzy chcą zbudować recepcję  Kliniki Przylądek Nadziei.

Formuła projektu jest interaktywna i celowa. Poprzez wirtualną budowę, internauci nie tylko angażują się w projekt, ale i na bieżąco widzą efekty tego zaangażowania. System odznacza kto jest nabywcą danego przedmiotu lub cegiełki.  W ramach rozwoju projektu, będą powstawać  kolejne pomieszczenia i piętra placówki.

 

 

Zapraszamy do kupna przedmiotów na stronie www.wirtualna-klinika.pl !!

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam