Pomagam i wpłacam

Wołów nakręcił się na pomaganie! Pół tony nakrętek na pomoc dla dzieci

18 grudnia 2020

Odwiedzili nas panowie Paweł, Mariusz, Tomek, i Mikołaj z Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej z Wołowa. Przywieźli nakrętki, które mieszkańcy Wołowa wrzucają do wielkiego, zielonego serca przy Ratuszu.

Każda taka nakrętka to pomoc dla dzieci z kliniki onkologicznej Przylądek Nadziei. Z punktu odbiorczego u pani Małgosi Pałgan, na stoisku 32 targowiska “Niedźwiedzia” odbiera je firma recyklingowa i za każdy kilogram wpłaca pieniądze na leczenie dzieci w Przylądku. A razem z naszymi gośćmi z Wołowa przyjechało takich kilogramów aż 494 i pół! Prawie pół tony!

Specjalnie do tego celu pracownicy Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej z Wołowa ustawili przed Ratuszem wielkie, zielone serce. Zielone nie bez powodu. Bo to przecież kolor nadziei, której w Przylądku nigdy nie brakuje! Zapełnienie serduszka dziesiątkami tysięcy nakrętek i zebranie tej niesamowitej ilości zabrało mieszkańcom Wołowa niecałe dwa miesiące. I zbierają dalej!

Dzięki naszym wspaniałym Przyjaciołom, akcja Nakręć się i pomóż dzieciom chorym na raka trwa nieprzerwanie i niesie mnóstwo wsparcia małym pacjentom kliniki. Dziękujemy naszym wspaniałym gościom, panu Bartoszowi Granatowi, prezesowi PGK Wołów, władzom gminy i wszystkim cudownym mieszkańcom. Wasza pomoc jest bezcenna! Dziękujemy, że jesteście z nami i naszymi podopiecznymi!

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam