Pomagam i wpłacam

Charytatywny stream na Youtube. Gracze pomagają dzieciom z Przylądka Nadziei

10 grudnia 2019

Szykuje się niezwykła uczta dla graczy-pomagaczy. Youtuber Paweł Maliszewski z kanału Kronos Gra organizuje 15 grudnia charytatywny stream-maraton na rzecz dzieci chorych na raka z kliniki onkologicznej Przylądek Nadziei.

Charytatywny Stream Paweł MikołajW czerwcu Kronos prowadził stream “Rozjeżdżamy raka”, podczas którego jeździł wirtualną ciężarówką i pomagał zbierać pieniądze na leczenie i opiekę nad dziećmi z kliniki Przylądek Nadziei.

Już 15 grudnia, wspólnie z Natalią “NariiBlack” Gliną szykuje kolejną atrakcję i kolejny maraton grania na żywo! Od 10 rano aż do 22.30 wieczorem Paweł zaprasza do wspólnego grania w:

  • Minecraft (10.00-13.00)
  • World of Tanks (13.05-16.00)
  • League of Legends (16.05-19.00)
  • CS:GO (19.20-22.20)

Podczas charytatywnego streamu można będzie nie tylko oglądać zmagania graczy, ale również dołączyć do rozgrywki oraz przekazywać datki, żeby pomagać dzieciom z Przylądka Nadziei.

– Dzieci z “Przylądka Nadziei” to wielcy wojownicy. Teraz my, na Święta Bożego Narodzenia, pokażemy że również walczymy z nimi ramię w ramię – zapowiada Paweł “Kronos” Maliszewski. – Po pierwszej edycji stałem się jeszcze bardziej zmotywowany. Pomoc mojej dziewczyny Natalii i moderatorów okazała się bezcenna. Natalia streamowała ze mną grając w League of Legend, a teraz ostatnia prosta do Wielkiego Finału 15 grudnia. Trzymajcie kciuki!

– W Klinice każdego roku leczy się prawie 2000 małych pacjentów z całej Polski. To największy w kraju ośrodek przeszczepu szpiku u dzieci chorych na białaczkę – mówi Bartłomiej Dwornik z Fundacji “Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”, która opiekuje się pacjentami kliniki i ich rodzinami. – Jesteśmy niesamowicie wdzięczni za niezwykłą inicjatywę Pawła i cieszymy się, że młodzi ludzie, miłośnicy gier, okazują tak wielkie serce potrzebującym.

Hej, gracze! Szykujcie pady i klawiatury.

Więcej informacji tutaj:⤵⤵

Wideo-zapowiedź Charytatywnego Streamu:

Do zobaczenia 15 grudnia!

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam