Pomagam i wpłacam

Pomocniczek. Oddział przeszczepowy i poprzeszczepowy

Pomocniczek który oddajemy w Wasze ręce w prosty sposób tłumaczy, jak wygląda funkcjonowanie oddziałów przeszczepowych i poprzeszczepowych w klinice Przylądek Nadziei.

Drodzy Rodzice, w Wasze ręce oddajemy kolejny Pomocniczek, który ułatwi wam aklimatyzację w klinice Przylądek Nadziei i przybliży Wam funkcjonowanie oddziałów przeszczepowych i poprzeszczepowych.

Nasza książeczka pozwoli Wam przygotować się do przyjazdu, zapoznać z procedurami istniejącymi na oddziałach, jak również wyjaśni, czym jest okres przedprzeszczepowy, doba “O” oraz okres potransplantacyjny.

Autorką Pomocniczka jest mgr Aleksandra Szumna – psycholog i psychoonkolog z Fundacji “Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”.

Książka w wersji papierowej, wydana przez Fundację “Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” dostępna jest bezpłatnie dla podopiecznych Fundacji, pacjentów kliniki Przylądek Nadziei i ich rodzin. Udostępniamy ją Wam bezpłatnie również w wersji elektronicznej.

Życzymy udanej lektury!

 

Pobierz poradnik w PDF (3,6 MB)

Książkę możesz pobrać bezpłatnie. Będziemy wdzięczni, jeśli w zamian przekażesz niewielką kwotę na leczenie i opiekę nad dziećmi z kliniki Przylądek Nadziei. Taki dar serca możesz przekazać przez stronę www.naratunek.org/pomagam

Dziękujemy!

 

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Przekaż 1,5% podatku