Pomagam i wpłacam

Pomocniczek. Oddział przeszczepowy i poprzeszczepowy

Pomocniczek który oddajemy w Wasze ręce w prosty sposób tłumaczy, jak wygląda funkcjonowanie oddziałów przeszczepowych i poprzeszczepowych w klinice Przylądek Nadziei.

Drodzy Rodzice, w Wasze ręce oddajemy kolejny Pomocniczek, który ułatwi wam aklimatyzację w klinice Przylądek Nadziei i przybliży Wam funkcjonowanie oddziałów przeszczepowych i poprzeszczepowych.

Nasza książeczka pozwoli Wam przygotować się do przyjazdu, zapoznać z procedurami istniejącymi na oddziałach, jak również wyjaśni, czym jest okres przedprzeszczepowy, doba “O” oraz okres potransplantacyjny.

Autorką Pomocniczka jest mgr Aleksandra Szumna – psycholog i psychoonkolog z Fundacji “Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”.

Książka w wersji papierowej, wydana przez Fundację “Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” dostępna jest bezpłatnie dla podopiecznych Fundacji, pacjentów kliniki Przylądek Nadziei i ich rodzin. Udostępniamy ją Wam bezpłatnie również w wersji elektronicznej.

Życzymy udanej lektury!

 

Pobierz poradnik w PDF (3,6 MB)

Książkę możesz pobrać bezpłatnie. Będziemy wdzięczni, jeśli w zamian przekażesz niewielką kwotę na leczenie i opiekę nad dziećmi z kliniki Przylądek Nadziei. Taki dar serca możesz przekazać przez stronę www.naratunek.org/pomagam

Dziękujemy!

 

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!