Pomagam i wpłacam

Stream Charytatywny: Europejska podróż za jeden uśmiech

Wyruszamy w największy na świecie, wirtualny konwój ciężarówkami. Szykują się dwa dni doskonałej zabawy podczas charytatywnego streamu online. W dniach 29 i 30 sierpnia setka kierowców jedzie z pomocą dla dzieci chorych na raka europejskimi trasami Euro Truck Simulator 2.

Będziemy jeździć po całej Europie. Mamy na celu uświadomić ludziom problem, jakim są choroby nowotworowe u dzieci i pokazać małym pacjentom szpitali onkologicznych, że cała społeczność Euro Truck Simulator 2 jest z nimi i ich rodzicami.

Chcemy przez ten stream sprawić, żeby dzieci i ich rodziny zapomniały chociaż na chwilę o chorobie i wywołać uśmiech na ich buziach. Bo każdy może dołączyć do gry, zasiąść za kierownicą wirtualnej ciężarówki i ruszyć w trasę. Na drogach Europejskiej podróży za jeden uśmiech znajdzie się miejsce dla każdego!

W trakcie streamu Paweł podejmie wyzwanie, rzucone przez gracza M4teO i obaj spróbują przejechać dookoła Europy, pokonując wirtualne 30 tysięcy kilometrów!

 • start we Wrocławiu, gdzie mieści się Przylądek Nadziei
 • przejazd: Bałkany, Europa Wschodnia, Skandynawia, Anglia, obrzeża Francji, Włochy
 • meta we Wrocławiu

Paweł MaliszewskiMoja współpraca z Fundacją “Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” zaczęła się w czerwcu 2019. Wtedy zorganizowałem stream charytatywny na którym przejechałem około 14000 km.

Zaczęło się od śmierci mojego Dziadziusia, który zmarł z powodu raka. Widziałem jego ból, cierpienie. Widziałem jak gaśnie w oczach. Obiecałem Mu, że w Jego imieniu zacznę pomagać tym którzy tej pomocy najbardziej potrzebują. Nie żałuję ani jednej chwili poświęconej Dzieciaczkom, bo wiem że to co robię to robię w imieniu mojego Dziadka i swoim – opowiada Paweł “Kronos” Maliszewski. Pomysłodawca i autor charytatywnych streamów dla dzieci.

Jak podkreśla Paweł, każdy taki stream buduje i daje mu siłę do działania. Ma 32 lata i wirtualna truckerka nie jest mu obca. Na obecną chwilę ma “wyjeżdżone” w grze ponad 1500 godzin, co świadczy tylko o zamiłowaniu do ETS2. Jak podkreśla. każda chwila spędzona w kabinie ciągnika sprawia, że oczami wyobraźni widzi uśmiechnięte buzie dzieciaków.

KarolinaW organizacji wydarzenia i prowadzeniu streamu Pawła wspierać będzie prosto z Katowic Karolina Luncik, którą gracze ETS2 znają pod pseudonimem Karolinaa94 – jest szefową Wirtualnej Spedycji King of the Road.

Karolina będzie się łączyć z graczami i Pawłem na Discordzie, podczas gry będzie kontrolowała stan skarbonki i sytuację na aukcjach charytatywnych na Allegro. Przeprowadzi też rozmowy z zaproszonymi gośćmi.
Kudłaty kolega Alex również zapowiada, że będzie kibicował!

– To będzie ostra jazda! To już trzeci stream charytatywny dla dzieci z Przylądka Nadziei. Do tej pozy zebraliśmy dla nich ponad 3000 złotych. Na koniec wakacji chcemy zrobić naprawdę mocne uderzenie – zapowiada Paweł “Kronos” Maliszewski. – Dzieciaki prosiły nas właśnie o stream z grą w ETS2, więc z ogromna przyjemnością spełniamy tę prośbę.

Zobacz zapowiedź streamu:

źródło: YouTube

POMAGAMY DZIECIOM!

Podczas streamu będzie zbierane będą darowizny na leczenie i opiekę nad pacjentami Kliniki Onkologii i Hematologii Dziecięcej “Przylądek Nadziei” we Wrocławiu. To jeden z największych w Polsce szpitali onkologicznych dla dzieci i największy ośrodek przeszczepu szpiku. Co roku personel kliniki i pracownicy Fundacji pomagają tu 2000 dzieciom chorym na raka z całej Polski.

Pojadą z nami kierowcy z Wirtualnych Spedycji:

 1. DARKOM Polska
 2. SzachMat
 3. Coffee-Spedition
 4. MTD Logistic
 5. Panda Spedition
 6. LaidBack Truckers
 7. AMBER-POL LOGISTICS
 8. TransBED
 9. KFK Logistics
 10. Quality Logistics
 11. [H&K-TRANS]
 12. GTW Logistic
 13. ☆ [ TRANSSPED -POLAND ] ☆
 14. SUPPORT VIP
 15. CAPRICORNS
 16. Maximus Maximus Virtual Spedition
 17. King Of The Road
 18. TruckersGo
 19. Promil Trans
 20. P.H.U. ALMAR
 21. BBATS VS
 22. AliTrans
 23. Dream Team
 24. Zamotani-Logistic

GRAMY na serwerze Promods

obowiązkowe wszystkie dodatki dlc i modyfikacja rozszerzająca mapę o nowe drogi i miasta. W trybie multiplayer wymagane są na serwery: Simulation 1, Simulation 2 oraz Promods. Zakazane serwery Arcade i Arcade Promods.

OGLĄDAMY na YouTube

kanał Kronos Gra:
www.youtube.pl/c/KronosGra

LICYTUJEMY na Allegro

aukcje charytatywne:
www.allegro.pl/charytatywni/

KIBICUJEMY na Facebooku

Wydarzenie Europejska podróż za jeden uśmiech:
www.fb.com/events/3271492759570249/

Mamy konkurs/wyzwanie dla uczestników!

Pierwsze 10 osób z największą liczbą kilometrów przejechanych w dniu 29 sierpnia otrzyma upominki od BBA Transport System. Wymagania:

 • rozpoczęcie jazdy od godz. 10:00 do godziny 23:00,
 • uruchomienie gry przez program TrucksBoock,
 • wysłanie screenów pod specjalnie utworzony post w wydarzeniu,

O godzinie 23:05 w sobotę zamykamy możliwość przesyłania screenów. Po tej godzinie nie będą one uwzględniane. Rozwiązanie wyzwania w dniu 30 sierpnia lub 31 sierpnia, w zależności od liczby zgłoszeń. Osoby, które zwyciężą są zobowiązane o podanie danych do wysyłki upominków (imię i nazwisko, adres zamieszkania) w wiadomości prywatnej na facebookowy fanpage KronosGra.

 

NO TO W DROGĘ!

stream charytatywny plakat

Program Streamu Charytatywnego “Europejska podróż za jeden uśmiech”

 • Start 29 sierpnia o godzinie 10:00
 • Meta 30 sierpnia o godzinie 23:00
 • WYZWANIE: przejazd dookoła Europy
 • Ciągnik siodłowy prowadzącego stream: Volvo FH16 750
 • Pojadą z nami kierowcy wirtualnych spedycji
 • Każdy widz będzie mógł jechać z prowadzącym w trasę
 • Udział w wydarzeniu jest bezpłatny
 • Rozmowa na żywo z przedstawicielem Fundacji
 • Rozmowa z przedstawicielem prawdziwej firmy spedycyjnej
 • Licytacja charytatywna
 • Pamiątkowe malowanie ciężarówki dla każdego uczestnika

 

ZAPRASZAMY!

 

Patron medialny

Partnerzy:Organizatorzy: 

Dołącz do nas! Weź udział w zbiórce!

 

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!