Pomagam i wpłacam

Stream Charytatywny: Europejska podróż za jeden uśmiech

Wyruszamy w największy na świecie, wirtualny konwój ciężarówkami. Szykują się dwa dni doskonałej zabawy podczas charytatywnego streamu online. W dniach 29 i 30 sierpnia setka kierowców jedzie z pomocą dla dzieci chorych na raka europejskimi trasami Euro Truck Simulator 2.

Będziemy jeździć po całej Europie. Mamy na celu uświadomić ludziom problem, jakim są choroby nowotworowe u dzieci i pokazać małym pacjentom szpitali onkologicznych, że cała społeczność Euro Truck Simulator 2 jest z nimi i ich rodzicami.

Chcemy przez ten stream sprawić, żeby dzieci i ich rodziny zapomniały chociaż na chwilę o chorobie i wywołać uśmiech na ich buziach. Bo każdy może dołączyć do gry, zasiąść za kierownicą wirtualnej ciężarówki i ruszyć w trasę. Na drogach Europejskiej podróży za jeden uśmiech znajdzie się miejsce dla każdego!

W trakcie streamu Paweł podejmie wyzwanie, rzucone przez gracza M4teO i obaj spróbują przejechać dookoła Europy, pokonując wirtualne 30 tysięcy kilometrów!

 • start we Wrocławiu, gdzie mieści się Przylądek Nadziei
 • przejazd: Bałkany, Europa Wschodnia, Skandynawia, Anglia, obrzeża Francji, Włochy
 • meta we Wrocławiu

Paweł MaliszewskiMoja współpraca z Fundacją „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” zaczęła się w czerwcu 2019. Wtedy zorganizowałem stream charytatywny na którym przejechałem około 14000 km. Zaczęło się od śmierci mojego Dziadziusia, który zmarł z powodu raka. Widziałem jego ból, cierpienie. Widziałem jak gaśnie w oczach. Obiecałem Mu, że w Jego imieniu zacznę pomagać tym którzy tej pomocy najbardziej potrzebują. Nie żałuję ani jednej chwili poświęconej Dzieciaczkom, bo wiem że to co robię to robię w imieniu mojego Dziadka i swoim – opowiada Paweł „Kronos” Maliszewski. Pomysłodawca i autor charytatywnych streamów dla dzieci.

Jak podkreśla Paweł, każdy taki stream buduje i daje mu siłę do działania. Ma 32 lata i wirtualna truckerka nie jest mu obca. Na obecną chwilę ma „wyjeżdżone” w grze ponad 1500 godzin, co świadczy tylko o zamiłowaniu do ETS2. Jak podkreśla. każda chwila spędzona w kabinie ciągnika sprawia, że oczami wyobraźni widzi uśmiechnięte buzie dzieciaków.

Zobacz zapowiedź streamu:

źródło: YouTube

POMAGAMY DZIECIOM!

Podczas streamu będzie zbierane będą darowizny na leczenie i opiekę nad pacjentami Kliniki Onkologii i Hematologii Dziecięcej „Przylądek Nadziei” we Wrocławiu. To jeden z największych w Polsce szpitali onkologicznych dla dzieci i największy ośrodek przeszczepu szpiku. Co roku personel kliniki i pracownicy Fundacji pomagają tu 2000 dzieciom chorym na raka z całej Polski.

stream charytatywny plakat

Program Streamu Charytatywnego „Europejska podróż za jeden uśmiech”

  • Start 29 sierpnia o godzinie 10:00
  • Meta 30 sierpnia o godzinie 23:00
  • WYZWANIE: przejazd dookoła Europy
  • Ciągnik siodłowy prowadzącego stream: Volvo FH16 750
  • Pojadą z nami kierowcy wirtualnych spedycji
  • Każdy widz będzie mógł jechać z prowadzącym w trasę
  • Udział w wydarzeniu jest bezpłatny
  • Rozmowa na żywo z przedstawicielem Fundacji
  • Rozmowa z przedstawicielem prawdziwej firmy spedycyjnej
  • Licytacja charytatywna
  • Pamiątkowe malowanie ciężarówki dla każdego uczestnika

 

ZAPRASZAMY!

 

Partnerzy: 

Dołącz do nas! Weź udział w zbiórce!

 

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam