Pomagam i wpłacam

Sekretny dziennik Bianki Pomorskiej (lat 8 i pół)

Naszym Podopiecznym, dzieciom którym przyszło mierzyć się z rakiem, dedykujemy historię inspirowaną prawdziwymi losami naszych małych bohaterów.

Drodzy rodzice, dzieci, Przyjaciele Przylądka Nadziei! Oddajemy w Wasze ręce wyjątkową publikację. Pierwszą książkę przygodową prosto z Przylądka Nadziei.

„Sekretny dziennik Bianki Pomorskiej” to książka wyjątkowa. Z jednej strony pomoże przybliżyć od strony medycznej temat leczenia, a z drugiej da niejedną wskazówkę, jak najlepiej przetrwać czas w chorobie i radzić sobie w trudniejszych momentach. Ale nade wszystko udowodni, że życie w szpitalu nie musi być smutne czy nudne. Że w tym wyjątkowym okresie powrotu do zdrowia mogą się zdarzać piękne historie, ogromne przyjaźnie, a nawet niezwykłe przygody.

Uzupełnieniem niezwykłej historii pióra Marzeny Matuszak są przepięknie ilustracje autorstwa Beaty Błaszkiewicz.

Wśród książek dla dzieci o tzw. trudnych sprawach ta się wyróżnia niebywałym ładun­kiem optymizmu, siły i nadziei. Nie ma w niej niedomówień, nie ma przemilczeń. Choroba jest nowym doświadczeniem, rodzajem przygody, z którą łączy się poznawanie nowych ludzi, nowych sytuacji i nowych słów. I dzięki temu zdobywanie świadomości, która daje siłę, żeby sobie poradzić – napisał o książce Michał Rusinek, pisarz, autor książek dla dzieci, prezes Fundacji Wisławy Szymborskiej

Książka w wersji papierowej, wydana przez Fundację “Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” dostępna jest bezpłatnie dla podopiecznych Fundacji, pacjentów kliniki Przylądek Nadziei i ich rodzin. Udostępniamy ją Wam bezpłatnie również w wersji elektronicznej. Życzymy miłej lektury i dobrej zabawy z przygodami Bianki Pomorskiej!

Pobierz Sekretny Dziennik Bianki Pomorskiej w PDF (23MB)
Książkę możesz pobrać bezpłatnie. Będziemy wdzięczni, jeśli w zamian przekażesz niewielką kwotę na leczenie i opiekę nad dziećmi z kliniki Przylądek Nadziei. Taki dar serca możesz przekazać przez stronę www.naratunek.org/pomagam

Dziękujemy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!