Pomagam i wpłacam

Sekretny dziennik Bianki Pomorskiej (lat 8 i pół)

Naszym Podopiecznym, dzieciom którym przyszło mierzyć się z rakiem, dedykujemy historię inspirowaną prawdziwymi losami naszych małych bohaterów.

Drodzy rodzice, dzieci, Przyjaciele Przylądka Nadziei! Oddajemy w Wasze ręce wyjątkową publikację. Pierwszą książkę przygodową prosto z Przylądka Nadziei.

„Sekretny dziennik Bianki Pomorskiej” to książka wyjątkowa. Z jednej strony pomoże przybliżyć od strony medycznej temat leczenia, a z drugiej da niejedną wskazówkę, jak najlepiej przetrwać czas w chorobie i radzić sobie w trudniejszych momentach. Ale nade wszystko udowodni, że życie w szpitalu nie musi być smutne czy nudne. Że w tym wyjątkowym okresie powrotu do zdrowia mogą się zdarzać piękne historie, ogromne przyjaźnie, a nawet niezwykłe przygody.

Uzupełnieniem niezwykłej historii pióra Marzeny Matuszak są przepięknie ilustracje autorstwa Beaty Błaszkiewicz.

Wśród książek dla dzieci o tzw. trudnych sprawach ta się wyróżnia niebywałym ładun­kiem optymizmu, siły i nadziei. Nie ma w niej niedomówień, nie ma przemilczeń. Choroba jest nowym doświadczeniem, rodzajem przygody, z którą łączy się poznawanie nowych ludzi, nowych sytuacji i nowych słów. I dzięki temu zdobywanie świadomości, która daje siłę, żeby sobie poradzić – napisał o książce Michał Rusinek, pisarz, autor książek dla dzieci, prezes Fundacji Wisławy Szymborskiej

Książka w wersji papierowej, wydana przez Fundację “Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” dostępna jest bezpłatnie dla podopiecznych Fundacji, pacjentów kliniki Przylądek Nadziei i ich rodzin. Udostępniamy ją Wam bezpłatnie również w wersji elektronicznej. Życzymy miłej lektury i dobrej zabawy z przygodami Bianki Pomorskiej!

Pobierz Sekretny Dziennik Bianki Pomorskiej w PDF (23MB)
Książkę możesz pobrać bezpłatnie. Będziemy wdzięczni, jeśli w zamian przekażesz niewielką kwotę na leczenie i opiekę nad dziećmi z kliniki Przylądek Nadziei. Taki dar serca możesz przekazać przez stronę www.naratunek.org/pomagam

Dziękujemy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Przekaż 1,5% podatku