Paczka przyjaciół na święta

Paczka przyjaciół na święta


Święta Bożego Narodzenia to czas życzeń, spokoju i dzielenia się opłatkiem. W tym wyjątkowym okresie razem z firmą Go4Energy rozpoczęliśmy akcję „Paczka przyjaciół na święta”. Pomysł jest prosty. Zapraszamy firmy, żeby zamiast przekazywać swoim partnerom biznesowym symboliczne upominki z okazji świąt, wpłaciły pieniądze na konto Fundacji „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”.

Firma, która chce przyłączyć się do „Paczki przyjaciół na święta”:

  1. Wysyła informacje o akcji do swoich partnerów biznesowych, którym chce podarować świąteczny upominek
  2. Upominek przeznaczony dla firmy partnerskiej przekazuje w formie wsparcia finansowego na konto Fundacji „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”: 97 1160 2202 0000 0000 9394 2103 z dopiskiem „Paczka przyjaciół na święta”
  3. Przesyła do Fundacji listę firm obdarowanych.

 

Fundacja „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową” umieszcza logotyp firmy inicjującej paczkę na tej stronie, a firmom obdarowanym rozsyła piękne podziękowania.

Dzielni podopieczni Fundacji „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową” nie marzą o drogich prezentach, rowerach, komputerach. Oni wszyscy pragną tylko jednego – zdrowia. Chcą wrócić do normalnego życia. Chcą zapomnieć o chemii, która godzinami płynie kroplówkami do ich żył, o kolejnych operacjach. Chcą żyć. Żeby ich marzenia udało się spełnić, potrzebna jest pomoc ludzi dobrej woli. Dzięki Państwa finansowemu wsparciu nasza Fundacja będzie mogła kupić tym maluchom drogie leki, zapłacić za ich rehabilitację, a tym, które tego potrzebują sprawić nowe protezy.

 

NASZA PACZKA PRZYJACIÓŁ NA ŚWIĘTA:

logogo4energy Paczka przyjaciół na święta