SKLEP PRZYLĄDKA NADZIEI

Kupując, pomagasz dzieciom chorym na raka


Chciałbyś pomóc dzieciom chorym na raka i zrobić małe zakupy?

Zapraszamy do naszego internetowego sklepiku. Całkowity dochód ze sprzedaży wszystkich przedmiotów zostanie przekazany na rzecz małych pacjentów Przylądka Nadziei.

W naszym sklepie możesz kupić niepowtarzalne koszulki charytatywne, które zostały zaprojektowane przez naszą podopieczną – 6-letnią Dominikę. Barwny ptaszek zdobi koszulki dla dziewczynek i dla pań, a dumna iguana jest na koszulkach chłopięcych i męskich. Dzięki tym wyjątkowym T-shirtom nie tylko wesprzesz dzieci chore na raka, ale i pokażesz całemu światu, jak ważne jest pomaganie.

W sklepiku możesz też kupić płytę Mietka Szcześniaka „Nierówni”. Cały krążek to kompozycje do wierszy księdza Jana Twardowskiego, które zostały nagrane z okazji 100-lecia urodzin poety. Tytułowy utwór na płycie „Nierówni” artysta zadedykował dzieciom chorym na raka. Teledysk do utworu powstał w Przylądku Nadziei, a w jego nagraniu wzięli udział mali pacjenci kliniki. Kupując płytę – pomagasz dzieciakom jak najszybciej opuścić mury szpitala onkologicznego!

Odwiedź nasz sklep i pomóż dzieciom chorym na raka!

Charytatywnie dla Przylądka Nadziei