Pomagam i wpłacam

#PółtoraOdeMnie! Pamiętaj o przekazaniu 1,5% PIT

Co piąty podatnik nie przekazuje 1,5% podatku potrzebującym. Zmieńmy to razem! Dajmy im przykład i powiedzmy: #PółtoraOdeMnie!

pobierz plik z symbolem akcji i wydrukuj go
• zrób z nim zdjęcie, albo film, namawiający do przekazania 1,5%
• wstaw go na Facebooka, Twittera albo Instagram z tagiem #PółtoraOdeMnie

Pokaż, że Ty pomagasz!

 

Zapraszamy Was do ogólnopolskiej akcji społecznej #PółtoraOdeMnie, której celem jest szerzenie idei pomagania przez przekazywanie 1,5% podatku podczas corocznego rozliczania PIT. Taki gest wspiera WSZYSTKIE fundacje i organizacje pożytku publicznego w całej Polsce.

Co piąty podatnik wciąż nie przekazuje 1,5% podatku z PIT na wybrany cel charytatywny. Chcemy to zmienić, bo doskonale wiemy jak ważna jest taka pomoc dla wszystkich organizacji czyniących dobro. Ten niepozorny 1,5% podatku często pomaga ratować zdrowie i życie! Każda, nawet maleńka suma nabiera wielkiej mocy, bo z takich małych kwot tworzą się wielkie rzeczy! A w tym wypadku nie trzeba nawet wydawać ANI ZŁOTÓWKI. Wystarczy do formularza PIT dopisać kilka cyfr. Numer KRS wybranej instytucji, której chcemy pomóc.

Dołączcie do akcji społecznej #PółtoraOdeMnie. Projekt jest ogólnopolski, angażujący wszystkie grupy społeczne oraz artystów, znane osobistości, influencerów, przedsiębiorstwa, a także wolontariuszy. Dołączcie do nas! Wasze zaangażowanie przyczyni się do wsparcia organizacji charytatywnych, niosących pomoc potrzebującym, a za Waszym przykładem z pewnością podąży liczna grupa osób!


1
Zrób sobie fotkę albo filmik z napisem #PÓŁTORAODEMNIE

2
Wrzuć do mediów społecznościowych

3
Napisz, komu pomagasz

4
Dodaj hasztag #PÓŁTORAODEMNIE

5
Nominuj 5 znajomych do wyzwania i już! Dajmy dobry przykład tym, którzy nie przekazują 1,5% podatku na cele charytatywne!

 

 

Ustaw nakładkę na zdjęciu profilowym na Facebooku:

Zobacz, kto pamięta o przekazaniu 1,5% podatku

Umieść swoje zdjęcie albo film w swoich mediach społecznościowych! Dotrzyjmy do tych 5 milionów osób i pokażmy im, że warto pomagać!

Dodaj do wpisu na Instagramie hasztag #półtoraodemnie – a wkrótce pojawi się właśnie tutaj! Dziękujemy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Przekaż 1,5% podatku